הכנסת אורחים - הפסד למכבי

מאת רובי לוי | שוב הפסד ביתי למכבי חיפה שרושמת הפסד עשירי העונה! מחזור לסיום העונה הסדירה, הירוקים ללא יתרון ביתיות בפלייאוף. גיבנס קלע 20 נקודות 

לאחר שהיה נדמה שהיא חזרה לעצמה בשבוע שעבר עם ניצחון, רשמה אמש מכבי חיפה הפסד ביתי נוסף, 95:88 להפועל אשקלון. היה זה הפסדה העשירי העונה של מכבי חיפה. מחזור אחד לסיום מכבי במקום החמישי וקרוב לוודאי שבמשחקי ההצלבה בפלייאוף היא תפגוש את הפועל עפולה שנמצאת מקום אחד מעליה, מה שאומר שגם יתרון ביתיות לא יהיה לירוקים. קיים סיכוי שמכבי תשיג בכל זאת את המקום הרביעי שבכל זאת יקנה לה יתרון ביתיות, אבל זה לא תלוי בה אלא בתוצאות של יריבותיה.
צילום: חגית אברהם.
אמש ברוממה מכבי פשוט לא הייתה טובה ואיפשרה לאורחת להוביל בכל מהלך המשחק, רק בסיום הרבע השני מכבי באמת ניסתה קצת וזה הספיק רק לשיוויון במחצית (45:45), ההמשך היה כולו של האורחת מהדרום שעלתה ליתרון דו ספרתי בסיום רבע מספר שלוש. ברבע הרביעי מכבי עשתה קולות של מנסה לחזור אבל זה היה מעט מידי, מאוחר מידי. בשבוע הבא תשחק מכבי מול הוד השרון, הירוקים יצטרכו לנצח ויקוו להפסדים של הפועל עפולה וגליל עליון. בצד הירוק היה זה סמי גיבנס שקלע 20 נקודות.
צילום: חגית אברהם.
קלעים מובילים במכבי חיפה: סמי גיבנס 20 נק', אנטוני פישר 18 נק', ווילי וורקמן 15 נק', רומן סורקין 14 נק', קרון דשילדס 10 נק'.

צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.