אין לכם כבוד / שמעון גילור

גילור בירוק | שמעון גילור מסכם משחק מאכזב ומאוכזב בעיקר מהשחקנים על כר הדשא, קארים פריי ונקודות האור 

1. ביום שישי פגש אותי חבר ורצה להצטרף אלי לנסיעה לנתניה. התדהמה על פניו כשבישרתי לו שהחלטתי להדיר את רגלי מהמשחק מתגמדת לעומת חבריי שהחליטו בכל זאת לסבול את החגיגה של שנואת נפשנו (הספורטיבית) על הראש שלנו ונסעו למשחק רק בשביל להיות מושפלים. האמינו לי שכבר חיוויתי הרבה אכזבות ורגעים קשים לעיקול בעשרות שנותיי כאוהד. אבל אפילו לי יש קווים אדומים ואשר יגורתי- בא.

2. עכשיו כל הפרשנים יסבירו במה מרקו טעה טקטית, ואילו פערים איכותיים יש בינם לבנינו וכל זה לא מעניין אותי. כל עוד שהשחקנים שלנו לא יבינו שהם לא יכולים להתבטל מול הרכב טלאים עם שחקנים ששומרים על הרגליים לחצי הגמר –אז אין לנו תקומה. במקום שנתנפל עליהם ו"נשבור להם את הרגליים" (כמובן מטאפורית), השחקנים שלנו בחרו להיות שטיח לרגליהם.

3. ויש גם תירוץ מקורי לא פחות: הרוח. אז בעניין הרוח יש לי חדשות "מרעישות". הרוח הפריעה למכבי תל אביב לא פחות ואולי יותר משהפריעה לנו.

4.  תאמרו לי: "לא מתאים לך... לאדם בגילך... הגזמת... איבדת פרופורציות...". ואני אומר לכם. אם זו דעתכם, אינכם מבינים מהי מכבי חיפה וכיצד שחקן במכבי חיפה צריך להתנהג במיוחד נגדם.

5. לשחקנים יש לי רק דבר אחד לומר: "אין לכם כבוד"!

6. ואחרי כל זה יש גם תובנות מקצועיות. לא ספרתי, אבל מהתרשמות ספגנו משהו כמו 10 גולים מקרנות והעונה טרם הסתיימה. או שגיורא אנטמן נכשל (וגם ההולנדי שקדם לו), או שהבעיה היא חיימוב. בכל מקרה זה לא יכול להמשך כך בעונה הבאה.

7. מי שהתלהב מפריי שירגיע. דריבליסטים מעולים שמפרפרים בעיקר את עצמם כבר היו לנו בעבר בשפע. עד שלא נקבל ממנו מספרים –הכל מבחינתי פלאברה.

8. ויש גם נקודת אור –רק שלצערי לא בעיני מרקו. ל"נקודה" הזו יש שם- ירדן שועה.
צילום: חגית אברהם.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.