חיכו לה בסיבוב

מאת אבירן אסולין | 3-2 ענק לירוקים בקרית שמונה בתום משחק משוגע. פריי הצטיין. בלבול: "שאפו לשחקנים על המהפך", וייסמן: "רוצה להמשיך פה, מקווה שנסתדר" 

ווינרים. אופי. מכבי חיפה החדשה. כל מילה שתבחרו תיטיב לתאר את החבורה הצעירה והלוחמת של מרקו בלבול. הירוקים הגיעו הגיעו הערב (שבת) לקרית שמונה במסגרת המחזור האחרון בליגה הסדירה לפני הפלייאוף וסיפקו דרמה אדירה בסיומה עלו למקום השני. אחרי מחצית ראשונה חלשה, הקבוצה מהכרמל סיפקה מהפך גדול במחצית השנייה הודות לצמד של וייסמן המחליף ודקות נפלאות של קרים פריי, ששוב הוכיח שהגיע לפה שחקן ברמה אחרת. בשבוע הבא יחל הפלייאוף העליון, אליו יגיעו בלבול ושחקניו בעמדת זינוק מצוינת מהמקום השני.
צילום: האתר הרשמי.
3 דקות של כדורגל בקרית שמונה הספיקו לירוקים כדי לעלות ליתרון אחרי שרז מאיר ניצל בישול מבריק של שועה וגלגל לפינה הרחוקה ופנימה. ארבע דקות עברו, רז מאיר שעט באגף שמאלצ והשאיר כדור גדול לרוקאביצה שהיה קרוב לשני. דקות מצוינות של מאיר בפתיחה. בדקה ה-15 מאבוקה ניסה את מזלו אבל שוער המארחת הגיב טוב והדף לקרן את הניסיון של הקמרוני. בדקה ה-25 פריי השאיר בכדור של אומן את רוקאביצה מול השער, האוסטרלי בעט רע מאוד החוצה. בדקה ה-34 ארד ספק הכשיל את יואל אבוחצירה ברחבה, מורסיו שלח את הבעיטה חזק ופנימה. 1-1 בצפון. על סף המחצית יואל אבוחצירה ניצל הדיפה רעה של חיימוב ומתוך הרחבה כבש את השני לקריה וקבע 2-1.
צילום: האתר הרשמי.
הירוקים פתחו רע את החצי השני וחיימוב מנע את השלישי מלוגסי המצוין בדקה ה-53. בדקה ה-64 בלבול עבר לשחק עם שני בלמים והכניס את וייסמן על חשבון חבשי בניסיון להשיג את השיוויון. בדקה ה-68 וייסמן קיבל כדור גדול משועה אבל בזבז אותו עם בעיטה רעה מעל השער. גם מוחמד עוואד נכנס במטרה להשיג שיוויון אבל בעט רחוק מעל המסגרת. דקה עברה ושון וייסמן איזן את התוצאה עם בעיטה מתוך הרחבה. המשחק קיבל קצב טוב בדקות האחרונות כששתי הקבוצות חיפשו ניצחון. בדקה ה-88 פריצה אדירה של קרים פריים על קו שמאל שמשאיר לוייסמן רק לכבוש ולהשלים מהפך ענק של הירוקים שעולים בתום משחק משוגע למקום השני.

מרקו בלבול, אמר בסיום: "מאושרים מהניצחון. מגיע שאפו ענק לשחקנים על מהפך גדול. שחקני הספסל עשו את המהפך. התחלנו טוב את המשחק, הם כבשו מפנדל אבל ברגעים הנכונים היינו במשחק. היו הרבה מאוד רגעים לא טובים היום, איבדנו המון כדורים ולא היינו טובים אבל אני לוקח מכאן את האופי ושנשתדל לסיים כמה שיותר גבוה."

כובש הצמד, שון וייסמן, אמר: "הכי חשוב שלקחנו שלוש נקודות. שחקן תמיד צריך לענות על המגרש, זכיתי שמרקו מאמן אותי. מה שהוא יחליט מקובל עליי. כרגע אני במכבי חיפה אני מאוד רוצה להמשיך פה ואני מקווה שהכל יסתדר."

מכבי חיפה: חיימוב, ארד, חבשי (וייסמן, 64) ריינן, מאיר, מאבוקה, מנדז'ק (פלקושצ'נקו, 54) לביא, פריי, רוקאביצה (עוואד, 71) שועה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.