שממה ושיממון

מאת יובל מרון | משחק שמיני ברציפות ללא ניצחון לאדומים, 0:0 חלש בשחזור גמר הגביע, מימר: ״צריך לשנות תרבות, אין לי טענות לקהל

כשבוע לאחר התוצאה המאכזבת נגד הפועל רעננה, אשר קבעה שאת עונת המשחקים הקרובה תסיים הפועל בפלייאוף התחתון, לעיניי כ-2800 צופים, אירחו הערב האדומים שחורים את הקבוצה מהבירה לשחזור גמר גביע המדינה אשתקד. על אף מרחקה מהקו האדום, במועדון לא הקלו ראש בהתמודדות ועל כן שיוועה הפועל לניצחון ראשון מזה כחודשיים. באשר להרכב, השינוי המרכזי אותו ביצע מימר התרחש בעמדת השוער, כאשר רן קדוש זכה לקרדיט בהרכב על חשבונו של שטקוס. כמו כן, מתן חוזז תפס את מקומו של נס זמיר ברשימה הפותחת. עקב היעדרותו של תאמאש, החילוף השלישי התבצע בחוליית ההגנה האדומה כשמיטרבסקי תפס את מקומו של הרומני.

המשחק נפתח בקצב מנומנם ולא מדוייק כששתי הקבוצות התקשו לייצר מצבים משמעותיים. בדקה ה-22 קרן של בוזגלו נחתה על רגלו של וראן, החלוץ החמיץ מקרוב. ארבע דקות חלפו וורמוט ניסה את מזלו עם בעיטה מחוץ לרחבה, הכדור חלף גבוה מעל לקורת שערו של ניצן. בדקה ה-42 כדור חופשי נהדר של בוזגלו זעזע את משקופו של קדוש.

בדקה ה-57 חדידה בעט מכ-20 מ׳, ניצן הדף ישירות אל חוזז שהחמיץ מצב קורץ. בדקה ב-64 קדוש מנע מבוזגלו להעלות את האורחת ליתרון. שבע דקות חלפו ופלומה בעט בשלומיאליות ממצב נהדר במרכז הרחבה. בדקה ה-82 ניסיון בעיטה של איינבינדר חלף בסמוך לקורה. בסיום, שתי הקבוצות נפרדות בחלוקת נקודות שווה ומשמימה.

צילום: חגית אברהם
מימר בסיום: "אמרתי שצריך לשנות תרבות. אין לי טענות לקהל שבסה”כ תמך בנו. אני לא מבין למה הקהל בוחר ללכת לאנרגיות שליליות. אנחנו מנסים לעשות את המקסימום. כשהולכים לגישה שלילית, זה הולך לכיוון לא טוב. המומנטום נעצר וחבל, לצערי אנחנו פחות מצליחים להבקיע. עשינו עבודה טובה מול קבוצה טובה, תיקו משקף את המשחק. המערכת מעריכה אותו, שמח שהוא לא ספג. המעמד נקבע לפי יכולת והוא עשה דברים טובים, למי שמגיע אתן לו. לא באנו במטרה לעשות תיקו, שיחקנו נכון במטרה לנצח. אני מודה שאנחנו בתקופה פחות טובה בחלק הקדמי והדבר לא בא לידי ביטוי בשערים, למרות שההוראות הן אותן הוראות. אני רוצה שהקבוצה שלי תשיג את מירב הנקודות עד סיום העונה".

הרכב הפועל חיפה: רן קרוש, דור מלול, ריקי מיטרבסקי, ניסו קפילוטו, שון גולדברג, רסמוס סויסטאד, גל אראל, גיא חדידה, גילי ורמוט(77, ראדו גינסארי), מתן חוזז (70, נס זמיר), ועידן שמש(84, דודו ביטון)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.