ניצחון של אופי

מאת רובי לוי | ניצחון גדול להפועל חיפה מול אליצור ק. אתא, הפלייאוף בהישג יד. יאנג ונאור בלטו. במחזור הבא רעננה ברוממה 

ניצחון גדול, שני ברציפות להפועל חיפה. האדומים יצאו אמש למשחק חוץ קשה מול אליצור ק. אתא וחזרו משם עם ניצחון יקר, 78:76. זהו ניצחונה השני ברציפות של הפועל חיפה בעידן המאמן אלעד חסין, הניצחון הזה שם את הפועל במקום ה-8 ממנו עולים לפלייאוף. למרות הניצחון הפועל עוד רחוקה מהבטחת המקום, שכן לא מעט קבוצות מתחרות איתה על המקום כאשר חמש קבוצות עם 32 נקודות נמצאות ממקום 6-10. (רק שמונה הראשונות עולות לפלייאוף). במחזור הבא מצפה להפועל משוכה קשה במיוחד כאשר היא תארח את הראשונה בטבלה מכבי רעננה.

במשחק אמש שהיה צמוד לכל אורכו בלטו מעל כולם ג'אמר יאנג עם 22 נקודות ו-7 אסיסטים ונאור שרון עם 20 נקודות גם לג'ף אלן היה משחק טוב עם 17 נקודות ו-9 כדורים חוזרים. במחצית הראשונה של המשחק הייתה זו הפועל שהכתיבה את הקצב והובילה במהלך הרבע השני כבר ב-10 הפרש, ובמחצית הוליכה 39:31. ברבע השלישי הוליכו כבר ב-15 הפרש אך המקומיים הצליחו לצמק ולרדת בסיום רבע שלישי בפער של 6 נקודות בלבד, 56:50. ברבע האחרון הפועל ראתה איך המשחק חומק לה מבין הידיים לאחר שהיא מצאה עצמה בפיגור 9 נקודות, אבל משחק הגנה טוב וקליעות חשובות של נאור ויאנג העניקו לה בסיום את הניצחון החשוב, 78:76.

קלעים מובילים בהפועל:  ג'אמר יאנג - 22 נק' ו-7 אס', נאור שרון - 20 נק', ג'ף אלן 17 נק' ו-9 ריב' נועם לייש ואייזיה אייזנדרוף - 6 נק' כ"א.
צילום: הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.