ריסקה את הדלי

מאת יובל מרון | על אף הסיוע הנתיינתי, הפועל רושמת משחק שביעי ברציפות ללא ניצחון, 2-2 לאדומים שייטלו חלק בפלייאוף התחתון, מימר: ״אכזבה גדולה״

במסגרת מחזור הנעילה וכשחג הפורים קרב ובא, ״התחפשה״ הערב ליגת העל לסצנת הסיום של סרט מותחן, כאשר חמש קבוצות התחרו על הכרטיס הנותר לפלייאוף העליון. בגזרה האדומה, הפועל אירחה לדו קרב ישיר את אחת מהמתחרות על הכרטיס הנחשק, הפועל רעננה. עקב הפסדם במהלך השבוע לקבוצה מהנגב, הפועל באר שבע, חניכיו של שרון מימר תלו את יהבם בניצחון נתנייתי נגד הפועל חדרה. מימר בחר לבצע שלושה שינויים בהרכב כשקפטן הקבוצה דור מלול תפס את מקומו של לירן סרדל בעמדת המגן הימני. כמו כן, עקב האכזבה מיכולתו בטרנר, גינסארי איבד את מקומו ברשימה הפותחת לגל אראל. השינוי השלישי התבצע בחוד החנית האדומה כשעידן שמש זכה לקרדיט על חשבונו של בן אז׳ובל.
צילום: חגית אברהם.
בדקה ה-10 ורמוט במבצע אישי נהדר היתל בירדן כהן והניח כדור מדוייק על ראשו של זמיר, צור בהצלה נאה מנע מהפועל לעלות ליתרון מוקדם. בדקה ה-18 גאנם הניף את רגלו מקצה הרחבה, הכדור חלף בסמוך לקורת שערו של שטקוס. שלוש דקות חלפו והשוער הליטאי בהצלה ענקית מנע מלוי להעלות את קבוצתו ליתרון עם נגיחה מקרוב. בדקה ה-24 שטקוס כבר לא הצליח להושיע כשארשיד קבע 1-0 לרעננה עם בעיטה מקרוב. בדקה ה-39 עידן שמש בשערו השני העונה איזן את התוצאה, 1-1.

בדקה ה-55 חדידה בעט מקצה הרחבה אך החמיץ את המסגרת. בדקה ה-64 אורמוש בעט מכ-20 מ׳, שטקוס קלט. חמש דקות מאוחר יותר הפועל השלימה מהפך כשכדור מדוייק של ורמוט מצא את חדידה לבדו מול צור, הקשר נגח בקלילות פנימה, 2-1. ירדן כהן צינן במהרה את החגיגות האדומות כשקבע שוויון בשער אדיר, 2-2. בדקה ה-78 נמני הגיע לבדו מול שטקוס והחמיץ בשלומיאליות, הזדמנות אדירה למגן. בסיום, לאחר שנתניה נחלצה לעזרתה, הפועל רושמת אכזבה ענקית כשלא מצליחה לרשום שלוש נקודות בפעם השביעית ברציפות והיא תיאבק בפלייאוף התחתון.
צילום: חגית אברהם

מימר בסיום: ״אכזבה גדולה, הכי גדולה שחוויתי מאז שאני מאמן. רצינו והיינו יכולים להיות בפלייאוף, הובלנו אבל ספגנו אחרי שלא היינו מרוכזים. הייתה חסרה לנו טיפת מזל כדי לנצח. הפסדנו את המקום בפלייאוף בשבעת המשחקים האחרונים, נכנסנו לכדור שלג וב’מאני טיים’ לא עצרנו אותו כי נכנסנו ללחץ. היינו קרובים לנצח אבל לא הצלחנו לצערי. היה עודף רצון לשמור על הגול, ירדנו אחורה מפאניקה וחבל. עליתי עם ההרכב הנכון? הובלנו בדקה ה-70, חבל על ה-2:2. ננתח את המשחק בווידאו, לפעמים מצליחים יותר ולפעמים פחות.״

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס. דור מלול. גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שון גולדברג, רסמוס סויסטאד(59, מתן חוזז), גל אראל, גיא חדידה, גילי ורמוט, נס זמיר(70, בן אז׳ובל), ועידן שמש(79, ראדו גינסארי)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.