מתרחקת מהמקום השני

מאת רובי לוי | הפסד למכבי חיפה בקרב על המקום השני מול מכבי קריית מוצקין 72:66, האורחת רושמת ניצחון שני העונה על הירוקים שכנראה לא יהנו מיתרון ביתיות בשלבים המכריעים של הפלייאוף 

מכבי חיפה מפסידה במשחק ביתי למכבי קריית מוצקין, 72:66, הפסד שכמעט בוודאות מרחיק מהירוקים את המקום השני בטבלה והאפשרות ליתרון ביתיות בשלבים המכריעים של הפלייאוף על העלייה לליגת העל. היה זה הפסדי השני ברציפות של מכבי חיפה, שלט ממש מצליחה להסתדר עם מוצקין שמנצחת אותה בפעם השנייה העונה. 4 משחקים לסיום העונה הסדירה במכבי יקוו למעידה של קריית מוצקין לפחות בשני משחקים זאת על מנת להשיג את המקום השני בטבלה. במשחק עצמו מי שבלט בצד הירוק היה ווילי וורקמן שקלע 14 נקודות אם כי גם לא היה זה משחק חלש.
צילום: חגית אברהם.
הירוקים ירדו ביתרון 44:36 למחצית לאחר רבע שנייה מצוין בו הם עצרו את המארחת על 11 נקודות בלבד. המחצית השנייה הייתה תצוגת כדורסל לא טובה של שתי הקבוצות שהירבו להחטיא, הייתה זו האורחת שצימקה וירדה בפיגור 56:51. ברבע האחרון הייתה זו מוצקין שהצליחה להיות מרוכזת יותר בדרך לניצחון 72:66.

שחקן הקבוצה, לוקאס האוזמן אמר לאתר הרשמי: "זה אף פעם לא נחמד להפסיד, בטח במשחק ביתי. למוצקין נכנסו קליעות טובות היום. היה לנו רצף ניצחונות נהדר שנגמר בשבוע שעבר ולצערי הפסדנו גם היום. יש לנו חדר הלבשה חזק ואני מאמין שנדע לאסוף את עצמנו השבוע כקבוצה ונחזור לעצמנו במהרה".

קלעים מובילים במכבי חיפה: ווילי וורקמן 14 נק', לוקאס האוזמן 13 נק', אנטוני פישר 11 נק', דניאל קופרברג 9 נק', סמי גיבנס 8 נק', קרון דשילדס 7 נק'.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.