שמרו על הבית 1:0 למכבי

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מצליחה להשיג ניצחון ולעלות ל-1:0 במשחק הראשון של הפלייאוף העליון מול הפועל עפולה בשבוע משחק מספר שתיים בעפולה. וורקמן הצטיין עם 24 נק' 

ניצחון למכבי חיפה 90:82 על הפועל עפולה במפגש הראשון של הפלייאוף העליון. הירוקים עולים ליתרון 1:0 וינסו לסגור את הסיפור במשחק הבא שיתקיים בעפולה. לאחר מחצית ראשונה מאופקת משהו, הציגו שחקני מכבי חיפה רבע שלישי טוב שפתח להם פער אותו הם הצליחו לשמור עד לסיום. קפטן הקבוצה ווילי וורקמן בלט הערב מעל כולם עם 24 נקודות ו-9 כדורים חוזרים, גם לקרון דשילדס היה משחק טוב עם 12 נקודות ו-8 אסיסטים. כאמור כבר בשישי הקרוב, תצא מכבי למשחק השני בסדרה שיתקיים בעפולה, ניצחון והירוקים יעפילו לשלב הבא - הפסד ישלח את שתי הקבוצות למשחק מכריע שיתקיים ברוממה.
צילום: חגית אברהם.
הרבע הראשון של מכבי חיפה לא היה טוב והיא ירדה בפיגור 8, 26:18. את הרבע השני פתחו הירוקים בריצת 8:0 ובהמשך בזכות סל עם הבאזר של דשילדס הצליחו ליטול את ההובלה ולרדת למחצית ביתרון 2, 46:44. הרבע השלישי של מכבי היה מצוין, הירוקים הגדילו את הפער מהפועל עפולה ועלו ליתרון 15, עד לסיום הרבע האורחים צימקו את התוצאה והקבוצות ירדו כשהלוח הראה 69:59 מכבי. ברבע הרביעי האורחת מעפולה כבר צימקה ל-5 נקודות את ההפרש אבל קור רוח של לוקאס הואזמן מהקו הבטיח לירוקים ניצחון במפגש הראשון 90:82.
צילום: חגית אברהם.
קלעים מובילים במכבי: וורקמן 24 נק' ו-8 ריב', פישר ודשילדס 12 נק' כ"א, האוזמן 11 נק', קופרברג 10 נק', גיבנס 9 נק' ו-9 ריב'.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.