בצורת אדומה

מאת יובל מרון | 0-0 שני ברציפות להפועל, אוהדי הקבוצה ערכו מפגן תמיכה לתאמאש, מימר מתייחס לעתידו: ״עפ״י השיחות עם יואב הוא מרוצה״

עם תום פגרת הנבחרת ובצל פרשת תאמאש, במסגרת המחזור השני של הפלייאוף התחתון, אירחה הערב הפועל את הקבוצה הלוהטת של הליגה, הפועל תל אביב. כאמור, חניכיו של שרון מימר הופיעו להתמודדו כאשר באמתחתם ניצחון בודד בתשעת המשחקים האחרונים. עקב ניצחונה של אשדוד, בעלי המועדון יואב כץ הדגיש לצוות המקצועי את חשיבות המשחק הערב במטרה להתרחק מקרבות התחתית. באשר להרכב האדום, חן דילמוני זכה לקרדיט בעמדת המגן השמאלי. כמו כן, ראדו גינסארי חזר אל חוליית הקישור. את מטלת כיבוש השערים הטיל מימר על ורמוט, חוזז ושמש שפתחו בחוד החנית. כ-3000 צופים הגיעו לחזות בהתמודדות, חלקם אף נכחו טרם המשחק בבית מגוריו של תאמאש וערכו מפגן תמיכה לכבודו של הבלם הרומני.

צילום: חגית אברהם

בדקה ה-4 קלאודימיר הגיע למצב מצויין אך החמיץ ברשלנות מאיזור נקודת הפנדל. בדקה ה-20 ולאסקיס ירה מקצה הרחבה, שטקוס קלט. דקה חלפה ושוב שטקוס בהצלה נהדרת מנע מחברו הליטאי לכבוש עם נגיחה מקרוב. בדקה ה-25 סרדל בנגיעתו הראשונה בכדור הותיר את חוזז במצב מצויין, שחקנה של מכבי תל אביב בעט בסמוך לקורה. בדקה ה-30 ורמוט ניסה את מזלו עם בעיטה מזווית קשה. שניות ספורות לתום המחצית כדור קרן של חוזז נחת על ראשו של קפילוטו, הבלם נגח החוצה ממצב קורץ.

בדקה ה-53 ורמוט מצא את חוזז לבדו מול לבקוביץ׳, האחרון שוב לא דייק ופספס הזדמנות גדולה. חמש דקות חלפו ושטקוס בקצות אצבעותיו מנע מספורי להעלות את האורחת ליתרון. בדקה ה-90 זמיר התנהל עם הכדור בקצה הרחבה ובעט לפינה הרחוקה, הכדור חלף ליד הקורה. בסיום, הפועל רושמת שוויון מאופס בפעם השנייה ברציפות.

שרון מימר: ״אני לא יודע מה ראו בבית, אבל למרות ה-0:0 הגענו להרבה הזדמנויות לנצח. אנחנו מגיעים להרבה מצבים ושיחקנו מול יריבה טובה, חבל שלא ידענו לנצח את המשחק הזה. למה להחליף את גילי ורמוט? היה צריך ריענון ואני לא צריך להסביר כל חילוף, לפעמים יש צורך בריענון וזה מה שבחרתי לעשות. מהשיחות שלי עם יואב כץ הוא מרוצה מהסדר ומההכנה למשחקים, צריך לזכור שכשהגעתי הקבוצה הייתה מתחת לקו האדום והבקענו שלישיות ורביעיות ולא היינו קרובים באמת לירידה. אני רוצה לנצח כמה שיותר וחבל לי שהקהל מוחה, כי אני רוצה לשמח אותם. אם אהיה פה בשנה הבאה? מקווה שכן".

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, ריקי מיטרבסקי, ניסו קפילוטו, חן דילמוני(23, לירן סרדל), גל אראל, גיא חדידה, ראדו גינסארי, גילי ורמוט(70, נס זמיר), מתן חוזז ועידן שמש(74, בן אז׳ובל)

תגובה 1:

מופעל על ידי Blogger.