מסתבכת: מפלה נוספת להפועל

מאת יובל מרון | הפסד שני ברציפות לאדומים, 2-0 לרעננה, מחזיקת הגביע ללא שער בפלייאוף התחתון, מימר: "המשבר עמוק מאוד, לא נשקר"

לאחר המפלה בשבוע שעבר נגד קריית שמונה וכשהקרע בין הקהל למימר הולך וגדל, אירחה הערב הפועל את הקבוצה מהשרון, הפועל רעננה. כאמור, בפעם הקודמת בה נפגשו שתי הקבוצות, חניכיו של מנחם קורצקי ניפצו את חלום הפלייאוף העליון של מחזיקת הגביע בזכות שער נפלא של ירדן כהן. עקב קצב צבירת הנקודות של אשדוד, שתי הקבוצות שיוועו לניצחון בכדי להתרחק מהתחתית הבוערת. מימר ביצע שלושה שינויים בהרכב כאשר רסמוס סויסטאד, נס זמיר ובן אז׳ובל זכו לקרדיט בהרכב.

בדקה ה-11 אז׳ובל בעט מקצה הרחבה, הכדור פספס את המסגרת. תשע דקות חלפו ושטקוס הגיב נהדר לבעיטה של נמני. בדקה ה-27 הרמה של מלול כמעט וחדרה אל הרשת אך צור הדף היטב. דקה חלפה וניסיון אקרובטי של אז׳ובל נעצר ברשת העליונה. בדקה ה-33 אנסה חלף בקלילות על סרדל, החלוץ העביר לכהן שכבש שוב נגד האדומים, 1-0. בדקה ה-44 ניסיון בעיטה של חדידה פגע באז׳ובל וכמעט וחדר לרשת.

בדקה ה-48 האורחת הכפילה את התוצאה כשאנסה כבש מקרוב בקלילות. בדקה ה-60 אורמוש כמעט וסתם את הגולל אילולא שטקוס היה במקומו. בדקה ה-88 חדידה החמיץ ממצב קורץ. בסיום, הפועל רושמת הפסד שני ברציפות ומחריפה את המשבר.

מאמן הפועל חיפה שרון מימר בסיום אמר בסיום: ״המשבר עמוק מאוד, אי אפשר לשקר. כרגע כלום לא הולך טוב, זה מומנטום רע ואין הרבה מה לדבר על זה. אני מבין את הקהל, האכזבה מאיתנו ברורה. שלמה שרף שקורא לי להתפטר? אני לא רוצה לרדת לרמות נמוכות כי כבר הרבה זמן שהוא מבקר אותי, אני לא מוכן לרדת לרמה הזאת כי אני רוצה לשמור על כבודו. אני וההנהלה נעשה את שלנו, לא נפעל לפי מה ששלמה שרף אומר. אנחנו מנסים וממשיכים לנסות ונראה מה נעשה עכשיו הלאה, נעבוד ונתקן.״
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.