ניצחון בבכורה לסאואנה על הקווים

מאת רובי לוי | ניצחון למכבי חיפה בהארכה בבכורה של המאמן החדש דניאל סאואנה, היה זה מחזור הסיום של הליגה הסדירה - הירוקים יארחו את הפועל עפולה בשלב הפלייאוף 

עם מאמן חדש על הקווים רושמת מכבי חיפה ניצחון על מכבי הוד השרון 101:96 לאחר הארכה במשחק חוץ, במחזור הסיום של העונה הסדירה. זה כבר היה נראה גמור מבחינת מכבי חיפה שהובילה בשלוש נקודות שתי שניות לסיום המשחק, אלא שהמארח פול דלייני עם שלשה על הבאזר שלח את הקבוצות להארכה, שבסיומה כאמור מנצחת מכבי חיפה. הירוקים יפגשו את הפועל עפולה, בשלב הפלייאוף כאשר הם יהנו מיתרון הביתיות בסדרה של הטוב משלוש. כאמור היה זה משחק הבכורה של דניאל סאואנה שהחליף את ברק פלג שכזכור פוטר מאימון הקבוצה במהלך השבוע. בשורות הירוקים הצטיינו דשילדס עם 28 נקודות וסמואל גיבנס עם 30 נקודות גם הוא.

הרבע הראשון היה טוב מבחינת הירוקים בעיקר בחלק ההתקפי בו הם קלעו 25 נקודות לעומת 16 של המארחת מהוד שרון, עד המחצית הצליחו המקומיים לצמק את התוצאה ולרדת בפיגור 49:43. ברבע השלישי הושלם המהפך של הוד השרון שהצליחה ליטול את ההובלה, 50:49. שלשה של גיבנס עם סיום הרבע העניקה לירוקים יתרון 5, 69:64. מכבי הצליחה להגדיל עוד קצת את היתרון ברבע הרביעי אבל המארחת לא וויתרה וחזרה למשחק, שלשה של דלייני צימקה ל89:88 שמונה שניות לסיום, תום מעיין קלע פעמיים מהקו אבל שתי שניות לסיום שלשה של דלייני שלחה את המשחק להארכה 91:91. הארכה הייתה צמוד גם היא, אך ריכוז של גיבנס וקופרברג בסיום עם קליעות חשובות העניקו לירוקים את הניצחון 101:96.

קלעים מובילים במכבי חיפה: גיבנס 30 נק', דשילדס 28 נק', ווילי וורקמן 14 נק', פישר 9 נק', קופרברג 6 נק'.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.