ניצחון ענק למכבי חיפה

מאת רובי לוי | ניצחון ענק למרקו בלבול ומכבי חיפה על הפועל באר שבע, וויסמן כבש לאחר בישול של פריי, סאבו וריינן הורחקו. ה-VAR פסל שער של בן שהר. בלבול: "שמח על הניצחון, חיימוב הוא השוער הראשון שלי" 

מכבי חיפה משיגה ניצחון יקר בבאר שבע לאחר ניצחון 1:0 על הקבוצה המקומית. שון וויסמן שעלה מהספסל כבש את שער הניצחון בדקה ה-84 לאחר בישול מעולה של קארים פריי. שתי הקבוצות נותרו ב-10 שחקנים לאחר שאריק סאבו הורחק בדקה ה-25 חמש דקות אח"כ הורחק אטיין ריינן. מנז'ק וקארים פריי בלטו בצד הירוק, חיימוב שמר על שער נקי עם עצירות מרשימות. היה זה ניצחונה השני של מכבי חיפה על הפועל באר שבע באצטדיון טוטו טרנר. הירוקים כעת עברו את הפועל באר שבע בטבלה והם ממוקמים במקום השני בטבלה עם 50 נקודות כאשר מתחתיה הפועל באר שבע עם 49 נקודות. מרקו בלבול עלה בהרכב זהה לזה שפתח במחזור הקודם, למעט גיא חיימוב ששב להרכב על חשבונו של עומרי גלזר.
צילום: האתר הרשמי.
המחצית הראשונה נפתחה עם קצב טוב אבל עם מעט מצבים לשערים. בדקה ה-15 הגיע המצב הראשון של מכבי חיפה, שועה קיבל כדור מחוץ לרחבה בעט נפלא אבל הכדור חמק ליד החיבור. בדקה ה-25 הפועל באר שבע נותרה בעשרה שחקנים לאחר שאריק סאבו הורחק באדום ישיר. 5 דקות חלפו וחכמון מאזן עם אדום גבולי לאטיין ריינן לאחר שזה הכשיל את בן שהר. בדקה ה-35 מכבי חיפה הגיעה למצב הכי טוב שלה במחצית כאשר מנז'ק עם פריצה סוחפת מצא עצמו לבד מול לוויטה אבל שוער הפועל ב"ש ניצח. למחצית ירדו שתי הקבוצות בתיקו 0:0.
צילום: האתר הרשמי.
מכבי חיפה פתחה את המחצית הראשונה טוב ובחמש דקות הראשונות של החצי בעטו שלוש פעמים לעבר השער של לויטה כל הכדורים הלכו החוצה. בדקה ה-54 שהר העלה את באר שבע ל-1:0 אבל צוות הVAR פסל את השער מכיוון ששהר היה בנבדל. דקה 84 מתפרצת קטלנית של מכבי חיפה, הגיעה לקארים פריי שחדר לרחבה והוציא רוחב מצוין למחליף שון וויסמן שבנגיעה עשה 1:0 ירוק. הירוקים הצליחו לעמוד בלחץ הכבד של באר שבע ולהשיג את הניצחון היקר.
צילום: האתר הרשמי.
מרקו בלבול מאמן הקבוצה אמר בסיום: "זה היה ניצחון חשוב מאוד, תמיד טוב לנצח במיוחד שזה היה קרב על המקום השני. המשחק היה שקול עם מצבים לשני הצדדים, אין ספק שזה ניצחון יקר. גילינו אופי והרבה הקרבה, גרמנו לקהל שלנו לשמוח. המשחק היה פתוח שהיה בשני הכיוונים, הכי חשוב שחזרנו בסוף עם הנקודות ממגרש מאוד, מאוד קשה.אני אוד מרוצה מירדן, בכל המשחקים שהוא שיחק הוא גם בישל, נתן מסירות מפתח וכבש בשבוע שעבר, הוא הגיע בינואר וקשה מאוד לעשות התאמות באמצע העונה. שון נכנס טוב למשחק הוא עשה עוד כמה מהלכים טובים חוץ מהשער, שחקנים צריך להיות מוכנים לעלות מהספסל כדי לעזור לקבוצה. אני כל הזמן אומר שאני בוחר כל משחק את ה-11 הכי טובים שמתאימים לי לאותו משחק, חיימוב הוא השוער הראשון שלי והוא נתן היום הופעה טובה. הVAR עושה צדק ואני בעדו למרות שהאדום שספגנו היה גבולי. "

מכבי חיפה: גיא חיימוב, ארנסט מאבוקה, עופרי ארד, אטיין ריינן (הורחק, 30), עאיד חבשי, רז מאיר, נטע לביא, ג'ורג' מנדז'ק, קרים פריי, ניקיטה רוקאביצה (סאן מנחם, 89), ירדן שועה (וויסמן, 62).

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.