אירופה תחכה בינתיים - תיקו למכבי

מאת אבירן אסולין | 2:2 למכבי חיפה שחזרה פעמיים מפיגור מול בני יהודה, שועה ולביא הגיבו פעמיים ונתנו נקודה יקרה לירוקים, המועדון גינה את שריקות הבוז לרמי גרשון. בלבול: "תוצאה לא רעה"  

מכבי חיפה הגיעה הערב (שני) למושבה ואספה נקודה יקרה מול בני יהודה בתום משחק רווי שערים עם 2-2 משוגע. מרקו בלבול נתן אשראי להרכב שניצח בשבוע שעבר בטרנר, ולמעט ריינן המורחק לא ביצע שום שינוי. הירוקים כבשו פעמיים דווקא במחצית הראשונה הפחות טובה שלהם. רמי גרשון הוחלף בדקה ה-42 וזכה לקריאות בוז מהקהל הירוק. מכבי נותרת במקום השני בטבלה עם 51 נקודות, כאשר מתחתיה מכבי נתניה עם 50 נקודות. כאמור, בחצי הראשון ראינו מכבי חיפה חלשה שרק במזל לא ירדה לחדרי ההלבשה בפיגור גדול. החצי השני היה הרבה יותר טוב מבחינת החניכים של בלבול שיכולים לראות עצמם מאוכזבים אחרי שלל החמצות. בשבוע הבא תגיע הפועל באר שבע לסמי עופר לקרב אמיתי כל הכרטיס לאירופה.
צילום: האתר הרשמי.
8 דקות בלבד מהפתיחה צ'יבוטה חתך את כל ההגנה של מכבי וירה כדור שטוח לפינה הקרובה ולרשת. 1-0 מוקדם לכתומים. ארבע דקות החזיק היתרון של בני יהודה. כדור קרן שעלה מצד ימין הגיע לראש של עופרי ארד שהוריד לשועה, וזה ירה מקרוב פנימה את השיוויון ולא חגג מול האקסית. 1-1 במושבה. בדקה ה-23 סילבסטר כמעט העניש את מכבי על ריפיון אבל נגח למשקוף והחוצה. בדקה ה-38 חבשי תפס את בלטסקה ברחבה, יפת שרק לעונשין וסילבסטר שלח את הכדור פנימה להחזיר את היתרון לקבוצה מהשכונה. בדקה ה-42 מרקו בלבול מאס במשחק החלש של רמי גרשון והכניס את את פלקושצ'נקו במקומו. דקה עברה ונטע לביא ניצל כדור טועה וירה פנימה את השיווין. 2-2 במשחק מטורף במושבה.
צילום: האתר הרשמי.
שבע דקות בתוך החצי השני סאן מנחם החליף את רז מאיר שנפצע. המשחק נרגע ורק בדקה ה-70 פריי ניסה לעשות משהו אבל בעט החוצה. מכבי התעוררה ורוקאביצה נגח רע הגבהה טובה של מנחם מצד שמאל. הירוקים המשיכו לשלוט וסבלה מחוסר מזל שמנע ממנה יתרון מוצדק במחצית השנייה. בתוך תוספת הזמן שון וייסמן באחת מהחמצות העונה. זובאס השמיט והחלוץ הצעיר בעט ממטר לקורה. החמצה אדירה לירוקים במה שהיווה אקורד סיום למשחק מצוין.

מרקו בלבול מאמן מכבי חיפה אמר בסיום: "באנו למשחק מאוד קשה, נגד קבוצה מאומנת. התיקו הוא תוצאה לא רעה. אפשר לקחת את האופי של השחקנים וגם יכולנו לנצח בסוף. בחצי הראשון לא הגענו למשחק, כלום לא עבד. לשמחתי בחצי השני עשינו שינוי גדול. על החילוף של רמי גרשון: החילוף היה טקטי בלבד כדי לשנות שיטה. לא הסתדרנו בקו של שלושה בלמים ורציתי שמקסים ייכנס כמה שיותר מהר. החילוף היה מקצועי נטו."

במועדון התייחסו לשריקות הבוז נגד רמי גרשון והוציאו הודעה לפיה: "מועדון כדורגל מכבי חיפה מגנה את שריקות הבוז לשחקן הקבוצה, רמי גרשון מצד חלק מקהל האוהדים. קריאות אלו, במהלך המשחק אינן תורמות ופוגעות בקבוצה.הקהל של מכבי חיפה הוא נפלא, גדול ותומך והתמיכה הזו צריכה להתבטא כלפי כל שחקן שלובש את הסמל של מכבי חיפה. אנו מודים לקהל על התמיכה בנו ומקווים כי קריאות כנגד שחקני הקבוצה במהלך המשחקים לא ישובו".

מכבי חיפה: חיימוב, גרשון (פלקושצ'נקו, 42) ארד, חבשי, מאבוקה, מאיר, (סרן מנחם, 51) לביא, מנדז'ק, פריי, רוקאביצה, שועה (וייסמן, 84)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.