משבר בסמי? עוד הפסד למכבי

מאת רובי לוי | הפסד שלישי ברציפות למכבי חיפה שמתרחקת ממקום באירופה, קריאות תתפטר למרקו בלבול. הירוקים הירבו להחמיץ במחצית השנייה. בלבול: "הפסד מאכזב"

מכבי חיפה עם הפסד שלישי ברציפות בפלייאוף העליון. הירוקים אירחו הערב את הפועל חדרה ולא הצליחו לעצור את רצף ההפסדים לאחר שנוצחו 3:1. לאחר מחצית מאופסת עלתה חדרה ל-1:0, הירוקים חזרו עם שער של רוקביצה והיו יכולים להפוך את התוצאה אבל החמצות של עוואד וויסמן ומנגד מתפרצת קטלנית של חדרה, השאירה את הירוקים עם 0 נקודות והפסד שלישי ברציפות.
צילום: חגית אברהם.
בדקה ה-9 דאבל פס של פריי ושועה בתוך הרחבה יצר את המצב הראשון של מכבי במשחק, טבל פריי בעט החוצה. בדקה ה-12 עופרי ארד היה קרוב לכיבוש לאחר שקיבל כדור בתוך הרחבה מפריי, אך הכדור של הבלם עבר ליד העמוד. הירוקים אמנם שלטו בחצי הראשון אבל לא השכילו לכבוש.
צילום: חגית אברהם.
בדקה ה-52 הלם בסמי עופר, סגירה לקויה של רמי גרשון איפשרה לעדן קארצב על הקו, לחדור לרחבה ולכבוש מקרוב, 1:0 לחדרה. בדקה ה-65 1:1 בסמימעופר, משחק צירופים במרכז המגרש הגיע לירדן שועה, שבנגיעה השאיר את המחליף לבד מול אג'ידה, רוקביצה לא התבלבל וכבש. בדקה ה-68 כמעט וחדרה חזרה להוביל לאחר שבעיטה של אילון אלמוג מתוך הרחבה פגשה את המשקוף של חיימוב. בדקה ה-70 רוקביצה כמעט וכובש את השני שלו לאחר שהנגיחה שלו נהדפה מקו השער.

בדקה ה-73 החמצת ענק לעוואד שלבד בתוך הרחבה החמיץ בשלומיאליות. בדקה ה-87 עוד הזדמנות גדולה למכבי חיפה, שון וייסמן בעט חזק מתוך הרחבה אבל אג'ידה היה שם כדי להדוף. בדקה ה-88 חדרה במתפרצת קטלנית משיבנ לעצמה את היתרון לאחר שלוסיו בעט מתוך הרחבה חיימוב הדף ועל הכדור החוזר ויטלי גנון עשה את ה-2:1. בתוספת הזמן שער מבעיטה חופשית קבע את תוצאת המשחק, 3:1.

מאמן מכבי חיפה מרקו בלבול אמר בסיום: "מאכזב להפסיד בבית. חצי ראשון לא היינו טובים, היינו עלובים עם הכדור, בחצי שני אחרי הגול נראינו יותר טוב. ספגנו שערים שאנחנו לא צריכים לספוג מצבים נייחים ובלאגן בהגנה, אכזב. שמפסידים כל מה שאומרים נכון. בחצי שנייה הגענו למספיק הזדמנויות על מנת לנצח, בהרכב הזה ניצחנו את חדרה בסיבוב הקודם. הפסדנו כמעט בכל מאבק בגובה, דברים שלא צריכים לקרות, כל הדברים הקטנים האלה גורמים לך להפסיד. אני לא מבודד משחק והרכב, זה לא נכון להסביר כל חילוף, גם שון שנכנס הגיע למצבים של מאה אחוז גול אחת הסיבות שהחלפתי את ירדן זה כי רציתי להכניס שחקן טרי. גם כשניצחנו נשארנו עם הרגליים על הקרקע, וגם בהפסדים זה ככה. מאכזב אותי שאכזבנו את הקהל בגדול."

מכבי חיפה: גיא חיימוב, ארנסט מאבוקה, עופרי ארד, אטיין ריינן, רמי גרשון, נטע לביא, מקסים פלקושצ'נקו, מוחמד אבו פאני (ניקיטה רוקאביצה, 54), קרים פריי, מוחמד עוואד, ירדן שועה (וויסמן, 74).

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.