ניצחון להפועל - שמשאיר אותה בליגה

מאת רובי לוי | ניצחון חוץ חשוב להפועל בנתניה, ניצחון שמשאיר את האדומים עונה נוספת בליגה הלאומית. יאנג הורחק, לייש הצטיין עם 22 נקודות 

ניצחון חשוב מאוד להפועל חיפה על אליצור נתניה 105:94, ניצחון שמשאיר את האדומים בליגה. האדומים שאיבדו בשלב מוקדם במשחק את ג'אמר יאנג שהורחק לאחר שנשרקה נגדו עבירה טכנית שנייה במשחק, הצליחו בכל זאת להתעלות ולהשיג את הניצחון המיוחל, הרבה בזכות משחק טוב של ג'ף אלן שבהיעדר ג'אמר יאנג לקח אחריות. אבל עם מחפשים את הסיבה המרכזית לניצחון החשוב היום של הפועל חיפה אפשר לראות אותה בתרומה האדירה של ההישראלים של הקבוצה, נועם לייש שהצטיין עם 22 נקודות, נאור שרון עם 19 נקודות ו-11 אסיסיטים ויונתן לוי שקלע 10 נקודות עבור הפועל. גם לאייזנדרוף היה משחק טוב עם 14 נקודות. בשלישי חוזרים לרוממה למשחק בית נגד הפועל רמת גן גבעתיים בשעה 19:00.

הפועל לא פתחה טוב ונקלע לפיגור 12 כבר ברבע הראשון 38:26. ברבע השני הפועל מצאה עצמה כבר במינוס 20 ואם זה לא הספיק היא גם איבדה את ג'אמר יאנג שהורחק לאחר שנשרקה נגדו עבירה טכנית שנייה במשחק הראשונה הייתה על דיבורים מיותרים והשנייה לאחר שבעט בכדור ברגלו. עד לסיום המחצית התעלות בהגנה של הפועל איפשרה לה לצמק את ההפרש ולרדת בפיגור 5 נקודות בלבד למחצית, 58:53. ברבע השלישי הגמה נמשכה, הפועל צימקה ואף על ליתרון בסיום הרבע 79:77. ברבע האחרון הפועל הייתה מרוכזת יותר ומדוייקות בהתקפה וזה הספיק לה כאמור לניצחון ולהישארות בליגה עם 105:94.

קלעים מובילים בהפועל: נועם לייש 22 נק', ג'ף אלן 21 נק' ו-17 ריב', נאור שרון 19 נק' ו-11 אס',איזאה איזנדורף 14 נק', יונתן לוי 10 נק', גיא רושקין 8 נק'.
צילום: הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.