מדחי אל דחי

מאת יובל מרון | הכושר הירוד של הפועל נמשך, 3-0 לקריית שמונה על חניכיו של מימר שסופרים משחק עשירי ברציפות ללא ניצחון, המאמן בסיום: ״יכול להיות שאמשיך״

לאחר שתי תוצאות תיקו משמימות במגרשה הביתי, הצפינה הערב הפועל למגרש העירוני בקריית שמונה למפגש נגד הקבוצה המקומית. כאמור, האדומים שחורים הופיעו להתמודדות כאשר הם נמצאים במרחק בטוח של תשע נקודות מהקו האדום. מנגד, חניכיו של תומר קשטן אשר נחלו הפסד במחזור החולף לקבוצת מ.ס אשדוד, שיוועו לניצחון על מנת להתרחק מקרבות התחתית. חרף הבצורת ההתקפית, מימר בחר שלא לבצע שינויים משמעותיים בהרכב כאשר השינוי היחיד התבצע בעמדת המגן השמאלי עקב פציעתם של גולדברג ודילמוני.

המשחק החל בקצב מנומנם ונטול מצבים. בדקה ה-14 ריאן בחן את שטקוס עם בעיטה מרחוק, הליטאי קלט היטב. בדקה ה-20 שמש הגיע למצב נגיחה מצויין אך החמיץ ברשלנות מקרוב. בדקה ה-32 מור איתר את שמיר שבעט החוצה מקצה הרחבה. שתי דקות חלפו וחדידה היה חייב להעלות את קבוצתו ליתרון, אולם אקס בית״ר ת״א רמלה נגח לחוץ משני מטרים.

בדקה ה-50 הסכר נפרץ, ריאן הרים בחופשיות כדור מדוייק אל שמיר שנגח בקלילות פנימה, 1-0. שלוש דקות חלפו והתקפת מעבר של הכחולים הסתיימה בהחמצה גדולה של בארי אשר בעט לקורה מעשרה מטרים. בדקה ה-67 מלול המשיך עם יכולתו הירודה כשריאן היטל בו בקלילות, מבשל השער הראשון מסר היטב לרחבה ובתום ערבוביה קבע בארי 2-0. בדקה ה-75 שמיר שוב כבש נגד האדומים, 3-0. בסיום, הפועל רושמת מפלה קשה והיא רושמת את משחקה העשירי ברציפות ללא ניצחון.
צילום: חגית אברהם
מימר בסיום: ״לא ציפינו להפסד הזה בעיקר אחריי המחצית הראשונה ששלטנו בה, היינו צריכים להרוג את המשחק עוד במחצית הראשונה. לא עלינו למחצית השנייה, היינו רכים ושילמנו על זה ביוקר. אנחנו לא מדברים על רצף המשחקים ללא ניצחון, קריית שמונה רצתה יותר במחצית השנייה ושילמנו על כך ביוקר. עשינו טעויות רבות בהגנה ואיפשרנו להם לכבוש שערים קלים. הייתה חסרה לנו הפעולה החדה באיזורים המסוכנים, זה סיפור המשחק. יש לנו חשש מהסתבכות בתחתית ולרגע לא חשבנו שזה נגמר. אני לא יודע בנוגע לעתידי בקבוצה, הכול אפשרי.״

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, ריקי מיטרבסקי, ניסו קפילוטו, לירן סרדל, גל אראל, ראדו גינסארי(62, נס זמיר), גיא חדידה(84, רסמוס סויסטאד), גילי ורמוט, מתן חוזז ועידן שמש(77, שלומי אזולאי)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.