"קארים לא בתוכניות של בשאקשהיר"

מאת רובי לוי וטל גורן | מכבי חיפה תצא למשחק חוץ מול חדרה, ניצחון יכול להבטיח מקום באירופה בוודאות. במועדון עוקבים בדריכות אחר מעמדו של פריי בקבוצתו בשאקשהיר. העיתונאי הטורקי קאדיר אונור לחיפה ספורט: "פריי לא בתוכניות של בשאקשהיר, זה תלוי יותר במכבי חיפה" 

במכבי חיפה מצד אחד עסוקים במטרה שלהם העונה, הבטחת מקום באירופה ומצד שני הירוקים ממשיכים בבניית הסגל לעונה הבאה. לאחר החתמתו של המגן השמאלי הניגרי איקוום אוטין שצפוי להיות מושאל במידה וטאלב טאווטחה יחתום בקבוצה, הירוקים גם צפויים לקבל החלטות לכל מה שקשור בשחקנים הזרים שנמצאים בסגל הנוכחי. במכבי יש רצון לתת לזרים מסוימים את ההזדמנות לעונה שנייה, במכבי מאוד מרוצים מהעונה הנוכחית של ארנסט מאבוקה שהעונה נראה טוב יותר מהעונה שעברה ועל מודל זה מקווים לראות עליית מדרגה גם ביכולת של ז'ורז' מנז'ק, עליו לירוקים יש אופציה שצפויה להתממש בדרך זו או אחרת.

במועדון מאוד רוצים לראות בעונה הבאה גם את הקשר הטורקי קארים פריי ממשיך ללבוש ירוק, אך יודעים שזה לא הולך להיות פשוט. פריי המושאל מקבוצת בשאקשהיר לא רצוי בקבוצה הטורקית ולא צפוי לשוב לשם, למכבי יש אופצייה על השחקן אלא שהטורקים דורשים סכום לא מבוטל בעבור הקשר מעל מיליון אירו. במכבי מקווים שהטורקים יסכימו להפחית משמעותית את הדרישות או לחילופין יסכימו להשאיל את השחקן לעונה נוספת. במכבי עוקבים בדריכות אחר מעמדו של פריי בקבוצתו הטורקית.

העיתונאי הטורקי קאדיר אונור שהיה גם זה שפירסם לראשונה את האפשרות שפריי ישחק במכבי חיפה, התייחס לסוגייה בשיחה עם חיפה ספורט ואמר: "יש בהחלט סיכוי שהם (בשאקשהיר) ישאילו את פריי למכבי חיפה לעונה נוספת מכיוון שאין כרגע הצעות עליו. קארים לא בתוכניות של בשאקשהיר והם רוצים להשתחרר ממנו, זה תלוי הרבה יותר במכבי חיפה מאשר בבשאקשהיר".

ובתוך כך הירוקים מתכוננים למשחק הליגה שיערך ביום שני בשעה 20:50 בנתניה מול הפועל חדרה. ניצחון יכול להבטיח למכבי מקום וודאי באירופה בעונה הבאה. מי שצפוי לשוב לסגל הירוקים הם המורחקים נטע לביא, אטיין ריינן ואנרסט מאבוקה. גם החלוץ שהושעה מאימוני הקבוצה, ירדן שועה צפוי לשוב לסגל הקבוצה.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.