הזכירה נשכחות - הפסד למכבי

מאת אבירן  אסולין | הזכירה נשכחות הירוקים נוחלים הפסד 2-0 לחדרה במשחק רע מאוד, עוואד הורחק. בלבול: "זה היה יום רע מאוד"

במכבי חיפה דיברו כל השבוע על המשחק מול הפועל חדרה וידעו שניצחון יקרב אותם משמעותית לעבר הכרטיס לאירופה.
אבל דיבורים לחוד ומעשים לחוד. שחקניו של מרקו בלבול הציגו הערב (שני) משחק רע מאוד וחסר מעוף שהזכיר מאוד את העונות האחרונות החלשות שלהם וכמעט שלא סיכנו את חביב אוחיון למרות שליטה ברורה בכדור. חדרה מנחילה לירוקים הפסד שני בפלייאוף ומכה קשה במאבק על המקום השני. המחצית הראשונה הייתה חלשה מאוד מצד הירוקים שספגו מרגלי גרצ'קין אחרי טעות בהגנה. מי שלא ירצה לזכור את המשחק הוא מוחמד עוואד, שקיבל ממרקו בלבול את חולצת ההרכב אחרי תקופה ארוכה והורחק באדום ישיר במחצית הראשונה אחרי יריקה מכוערת לעבר יהב גורפינקל והפך את המשימה של חבריו לבלתי אפשרית. בחצי השני הירוקים ניסו אבל ספגו במתפרצת את השני מרגלי קארצב שסתם את הגולל בדרך לאיבוד נקודות יקרות. בשבוע הבא תארח מכבי את האלופה מכבי תל אביב, ותנסה להתאושש על חשבונה.

 כבר אחרי 5 דקות רוקאביצה נבלם על ידי אוחיון שמנע מהירוקים יתרון מוקדם. בדקה ה-17 חדרה יצאה למתפרצת, עופרי ארד טעה בניסיון ההרחקה ומקסים גרצ'קין לא התבלבל מול חיימוב וקבע 1-0 לחדרה. בדקה ה-32 מוחמד עוואד, שחזר להרכב אחרי תקופה ארוכה בחוץ, הורחק בהתערבות ה-var אחרי שירק בצורה מכוערת על יהב גורפינקל. הירוקים ניסו לצאת קדימה ובדקה ה-39 מהלך אדיר של פריי מצא את אוחיון מוכן בשער. 1-0 במחצית לחדרה.

בדקה ה-53 מרקו בלבול הלך על כל הקופה והכניס את ירדן שועה על חשבונו של ג'ורג' מנדז'ק. עשר דקות חלפו, וחדרה כבשה את השני אחרי שלוסיו הוריד לקארצב המחליף שהפציץ את השני של המארחת. בדקה ה-70 פריי בעט כדור חופשי מסוכן שספק עבר את הקו, צוות ה-var קבע כי אין שער.עד הסיום התוצאה נשמרה ומכבי מפסידה 2-0 בנתניה.

אעיד חבשי שחקן מכבי חיפה אמר: "בליגה הזו אין משחקים קלים, עבדנו קשה רצינו לנצח אבל נעזוב את המשחק הזה, נגד מכבי ת"א נבוא לקחת שלוש נקודות. לא מעניין אותנו מה יעשו קבוצות אחרות, נתרכז רק בעצמנו כל הכבוד לחדרה על הניצחון. הקהל שלנו הוא השחקן ה-12 שלנו ומגיע לו שאפו על זה, ביום ראשון יש לנו משחק קשה נבוא מוכנים על מנת לקחת שלוש נקודות".

מרקו בלבול אמר בסיום המשחק: "משחק חשוב שלנו, משחק שהיינו יכולים להתקדם שלב רציני על מנת לקבל כרטיס לאירופה. לצערי במשחק רע שלנו ואחרי ההרחקה לא היינו טובים, לא היינו חדים, עשינו שינויים וניסינו אבל לא היינו טובים גם בחצאי מצבים שהגענו אליהם. שחקנים בעונה שלמה תמיד חוצים קווים אדומים, כמובן שהמעשה של עוואד היה חמור, אנחנו נטפל בזה במועדון. יש לנו חדר הלבשה טוב וחזק, כל דבר מטופל ואנחנו לא מטאטאים מתחת לשטיח. נצטרך לשפר ולתקן את הדברים שלא עובדים טוב למשחק מול מכבי ת"א. אני לא סופר למי הפסדנו וכמה, הגענו לא טוב למשחק ושום דבר לא הלך לנו, יום רע מאוד. המטרה שלנו היא להגיע לאירופה ונעשה הכל על מנת להיות שם."

מכבי חיפה: חיימוב, ארד, חבשי, מאבוקה, מנחם, לביא, מנדז'ק (שועה, 53) פריי, עוואד (הורחק) וייסמן (קהת, 77) רוקאביצה (פלקושצ'נקו, 69).
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.