הפועל חיפה: כאן בונים

מאת יובל מרון | הפועל החלה בהכנות לעונה הבאה, והבה: "מצפה לעונה מוצלחת", גורדנה יצטרף? תאמאש מגיב לפרשה

לאחר פלייאוף עגום למדי ועונה מאכזבת אשר הותירה תחושת אכזבה בקרב אנשיי ואוהדיי הפועל, מחזיקת הגביע היוצאת כבר החלה בבניית הסגל לקראת העונה הקרובה. כאמור, הרכש הראשון בקריית חיים הוא בלמה של הפועל רעננה, בן והבה.

הבלם חתם על חוזהו במועדון לשנתיים ואמר:  "אני מאוד שמח ונרגש להגיע להפועל חיפה. אני מחכה כבר לפתיחת העונה החדשה ובעזרת ה׳ מצפה לעונה מוצלחת והישגית גם מבחינה קבוצתית וגם אישית וכמובן לשמח את האוהדים של הפועל חיפה.״

עוד הוסיף: "אני מודה לבעלים יואב כץ על האמון והמאמץ לצרף אותי למשפחת הפועל חיפה ולסוכן שלי גלעד קצב. בנוסף, אני רוצה להודות להפועל רעננה על 5 שנים נפלאות ולבעלים אשר אלון שמחזיק מועדון לתפארת מאחל הצלחה גדולה. רעננה ואנשיה היקרים תמיד ישארו חרוטים בליבי."

כמו כן, לאחר שהחליטה לסגת מצירופו בחלון ההעברות החולף, קשרה של מ.ס. אשדוד רועי גורדנה הוזכר גם הוא כאופציית חיזוק לחוליית הקישור. מקורביו של גורדנה אף הם הביעו נכונות לצעד זה. בתוך כך, בשל פרשה נוספת בה הוא מעורב, גבריאל תאמאש התייחס לסוגייה בפוסט באינסטגרם וטען: "לפעמים אנשים מנסים להשמיד אותך בגלל שהם מזהים את הכוח שלך. לא בגלל שהם לא רואים אותו, אלא בגלל שהם רואים אותו והם לא רוצים שהוא יתקיים."
צילום: הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.