"חזרה לישראל לא על הפרק"

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מתכוננת למפגש החשוב מול מכבי נתניה ובמקביל שוקדים על בניית הסגל לעונה הבאה. תומר חמד על האפשרות שיחזור לישראל בעונה הבאה: "לא על הפרק"

במכבי חיפה אמנם עומדים לפני משחק גורלי מול מכבי נתניה, כזה שיקבע האם הירוקים יתפסו מקום באירופה, כזכור מכבי צריכה להשיג לפחות נקודה כדי להבטיח את המקום השלישי או השני ואת המקום במוקדמות הליגה האירופאית. אך במקביל במועדון הירוק עובדים ושוקדים על בניית הסגל לעונה הבאה. בשבועות האחרונים סקאוטים של המועדון נמצאים באפריקה במעקב אחר שחקנים. בצד הירוק מקווים שהגעה לאירופה תצליח לגרום ללגיונרים שמתלבטים, בכל זאת לנחות בסמי עופר. במועדון הירוק היו מאוד רוצים לראות לגיונרים דוגמאת: טאלב טאווטחה, בירם כיאל ותומר חמד. במקרה טאלב טאווטחה הערכות הן שזה אפשרי, ובהחלט יש סיכוי שהמגן יעשה קאמבק למדים הירוקים. במכבי מאוד רוצים את כיאל במרכז הקישור וכבר בעונה האחרונה נעשתה פנייה ובדיקה מול השחקן שהעדיף להישאר בפרמייר ליג בקבוצת ברייטון, שם יש לו חוזה לעונה הקרובה. גם במקרה תומר חמד נראה שהסיכויים שהחלוץ יגיע לסמי עופר בפרט או לכדורגל הישראלי בכלל קלושים. בשיחה עם חיפה ספורט התייחס חמד לאפשרות.
צילום: Q.P.R

"חזרה לישראל מבחינתי לא על הפרק כלל, יש לי חוזה לעוד שנה בברייטון ואני בכל מקרה מקווה להמשיך לשחק בחו"ל עוד כמה שנים." חידד חמד.

בגזרת הזרים, לאחר החתמתו של ארנסט מאבוקה, במכבי חיפה יש רצון להשאיר בסגל לעונה הבאה גם את קארים פריי וגם את ז'ורז' מנז'ק, אך לא יעשו זאת בכל מחיר. במכבי מקווים ששני השחקנים שלא ממש מבוקשים בקבוצות המקריות שלהם ולפי שעה גם לא מבוקשים בקבוצות אחרות, יצליחו להשיג שחרור מהקבוצות שלהן או לחילופין שהדרישות עבור הצמד יפחתו משמעותית. הבלם אטיין ריינן צפוי לקבל הודעה על שחרורו בסיום העונה. הרכש הניגרי איקוום אוטין, שחתם בקבוצה צפוי להיות מושאל.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.