ד"ר פישר - מכבי בגמר

מאת רובי לוי | 3:0 חלק למכבי חיפה על מכבי רעננה לאחר שהירוקים מנצחים היום ברעננה, 94:83 ומעפילים לגמר הפלייאוף. הירוקים ממתינים לגליל עליון או ק. מוצקין. פישר הצטיין עם 7 שלשות. סאואנה: "ההגנה ניצחה את הסדרה"

מכבי חיפה מעפילה לגמר הפלייאוף לאחר ניצחון 94:83 במשחק השלישי בסדרה וכאמור עולה לגמר עם ניצחון חלק של 3:0. מכבי חיפה הייתה עדיפה והמשיכה את היכולת הטובה בסדרה הזו. בצד הירוק פישר היה בלתי ניתן לעצירה עם 7 שלשות, אחת מהן ברגע קריטי בתוך הרבע הרביעי כאשר האורחת הצליחה למצק את ההפרש לנקודה בלבד, לפישר קלע 23 נקודות. דניאל קופרברג המשיך את היכולת הטובה מהמשחק הקודם עם 15 נקודות באחוזים מרשימים כמוהו גם גיבנס המשיך את הכושר הטוב עם 11 נקודות ו-7 ריבאונדים. הירוקים יזכו כעת למנוחה כאשר הם ממתינים כעת למנצחת בסדרה בין גליל עליון ומכבי ק. מוצקין, גליל מוליכים 2:1 ויאחרו בשבוע הבא את המשחק הרביעי בסדרה.

הרבע הראשון היה צמוד ונדמה היה שמכבי ממשיכה את היכולת התקפית הטובה שלה מהמשחק הקודם בדרך ל-26 נקודות ברבע, לעומת 23 של המארחת מכבי רעננה. שלשה רביעית של פישר 3 דקות בתוך הרבע השני נתנה למכבי יתרון 8, 38:30. מכבי המשיכה את היכולת הטובה ועלתה ליתרון 11, 43:32. במחצית הלוח ברעננה הראה 54:43 למכבי חיפה. הרבע השלישי נפתח מצוין מבחינת מכבי חיפה שפתחה פער של 16 נקודות, אך בהמשך המארחת שיפרה את משחק ההגנה והצליחה לצמק את ההפרש והרבע השלישי הסתיים בתוצאה, 75:69 למכבי חיפה. הרבע הרביעי נפתח צמוד מאוד, כאשר שלשה של רעננה צימקה את ההפרש לנקודה בלבד. פישר המשיך להפציץ מעבר לקשת והחזיק למכבי יתרון 4, 82:78 כנשאר 6 דקות לסיום המשחק ושלשה נוספת של דשילדס העניקה למכבי יתרון 7. סל של וורקמן 2.30 לסיום הממשחק נתן למכבי יתרון 9. הירוקים המשיכו להגדיל את ההפרש עד הסיום ולרשום ניצחון כל הדרך אל הגמר עם 94:83.

דניאל סאואנה מאמן מכבי חיפה אמר בסיום: "ההגנה שלנו ניצחה את הסדרה הזו, השארנו אותם על סקור נמוך. כדורסל נהדר שלנו ואני גאה. שיחקנו אגרסיבי והצלחנו להאט אותם ולרוץ מהר בצד השני. פישר עבד קשה, במשחק הקודם הלך לו פחות והיום זה עבד יותר הוא שחקן גדול ואדם גדול."

קלעים מובילים במכבי: פישר 23 נק' (9\7 לשלוש), קופרברג 15 נק', דשילדס 14 נק' ו-9 אס', וורקמן 12 נק', גיבנס 11 נק' ו-7 ריב'.
צילום:שלומי טובה - מכבי חיפה האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.