בטעם מר

מאת יובל מרון | במשחקה האחרון לעונה בבית, הפועל רושמת הפסד 3-0 למלאבסים, סילבס: ״יצאתי בתחושה לא טובה״

לאחר שהורידה את מפלס הלחץ באמצעות הניצחון בדוחא, חזרה הערב הפועל בפעם האחרונה לעונה אל מגרשה הביתי באיצטדיון סמי עופר להתמודדות מול מכבי פתח תקווה. כאמור, הניצחון במחזור החולף קבע כי חניכיו של חיים סילבס ימשיכו באופן ודאי לעונה נוספת בליגת העל. עקב כך, מרבית תשומת הלב לקראת ההתמודדות הערב הופנתה דווקא אל הספסל האדום אשר כלל את אלמוג בוזגלו וגבריאל תאמאש. בנוגע להרכב, סילבס ביצע ארבעה שינויים כאשר רן קדוש, גיא משפתי, שלומי אזולאי וגילי ורמוט קיבלו את הקרדיט בהרכב על חשבונם של ריקי מיטרבסקי, ראדו גינסארי ובן אז׳ובל. 

בדקה ה-7 כדור קרן של קניוק מצא את אהדנני, הבלם נגח בחופשיות פנימה וקבע 1-0. בדקה ה-22 אראל הניף את רגלו מקצה הרחבה, הכדור חלף בסמוך לקורה. ארבע דקות חלפו והאורחת הכפילה את היתרון, מזרחי מסר לקופר, הפנמי הכניע את קדוש עם בעיטה מדוייקת, 2-0. בדקה ה-30 ניסיון של ורמוט הוסט ע״י ההגנה המלאבסית וכמעט והכניע את גיגי. 
צילום: חגית אברהם

המחצית השנייה החלה על מי מנוחות כששתי הקבוצות מתקשות לייצר מצבים. בדקה ה-64 בריבו נעצר מול קדוש במצב מצויין. בדקה ה-74 האורחת הגדילה את היתרון, קופר מצא את בריבו לבדו מול קדוש, הפעם החלוץ יצא עם ידו על העליונה, 3-0. בסיום, הפועל רושמת מפלה נוספת וחותמת עונה ביתית עגומה למדי עם שני ניצחונות בית בלבד. 

סילבס בסיום: ״לא הייתי רוצה שדווקא אנחנו נתפרק ככה, כל שחקן רצה לתת הכל, בטח בבית. אני מרגיש לא טוב עם מה שקרה. ידענו שמולנו תהיה קבוצה שתילחם בחומרה. אני עדיין בתחושה לא טובה, הפועל חיפה נשארה בליגה. יש לכולם הזדמנות אחרונה לתקן במשחק הבא מול אשדוד. כל השחקנים בסגל הם שחקנים שצריכים לתת הכל, אך האכזבה גדולה. כולם יצאו בהרגשה רעה, לא עשינו את העבודה”.

הרכב הפועל חיפה: רן קדוש, דור מלול, גיא משפתי, ניסו קפילוטו, לירן סרדל(46, חן דילמוני), רסמוס סויסטאד, גל אראל, שלומי אזולאי(34, דודו ביטון), גילי ורמוט, נס זמיר(34, גיא חדידה),ומתן חוזז

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.